Nepokoje na Ukrajine a USA paraziti

Chcel by som aj Vaše názory čo si o tom myslíte ?
http://www.aktuality.sk/clanok/251814/online-ukrajina-nepokoje-rusko-sep...

Americký imperializmus nám opäť ukazuje svoju pravú tvár. “Dobrí” ukrajinskí ultranacionalisti na západe Ukrajiny a „zlý“ proruský separatisti na Kryme a východe Ukrajiny, prípadne “zlé” Rusko a Putin. Nikdy som nemal vysokú mienku o slovenských nesvojprávnych žurnalistoch, ale po tom čo predvádzajú v súvislosti s Ukrajinou ich vnímam už len ako odpad.
.
Prečo sme na pokraji vojny?
Lebo scenár nového svetového poriadku nepustí. Myšlienka zjednoteného sveta plného lásky a dobra je krásna, avšak jej realizátorom pri nej akosi vždy tečie krv po rukách. Všetkým, ktorí na tejto planéte nestratili zdravý rozum je však jasné, že NWO (nový svetový poriadok) nemá ani v najmenšom úmysle zachraňovať nejakých zbedačených Ukrajincov a už vôbec nie im pomáhať, USA/EÚ jednoducho potrebujú zabrať ďalšie územie, kde môžu vypustiť svoje ideologické a ekonomické jedy.
.
Bývalý veľvyslanec USA v Moskve Jack Matlock vyhlásil, že Amerika nemá právo dávať ostatným lekcie o suverenite. História správania amerických vlád ukazuje, že ignorujú čokoľvek, kedykoľvek je to v ich záujme, ako v prípade, keď bombardovali a narušili územnú celistvosť Srbska, vytvorili a jednostranne uznali Kosovo. USA vtrhli do Panamy, vtrhli do Grenady, aby zabránili zajatiu amerických občanov (hoci to bola vymyslená zámienka), vtrhli do Iraku pod vymyslenou zámienkou, že Husajn vlastní zbrane hromadného ničenia,... .
.
USA denne vykonávajú útoky a zabíjajú ľudí v mnohých krajinách zo svojich bezpilotných lietadiel. Scenár ďalšej európskej vojny ďaleko od hraníc Spojených štátov je na stole už dlhší čas. Teraz pomaly nadchádza čas, aby sa naplnil. Proti je Rusko, veľká a mlčiaca časť Ukrajiny a veľká a stále mlčiaca časť Európskej únie. Pýtam sa, dokedy sa budeme ticho prizerať, ako s nami a v našom mene zaobchádzajú tí, ktorí nás nikdy nebrali vážne a vždy nás budú mať len za obyčajné tupé stádo?
.
Sme naozaj takí hlúpi, alebo sme aj hlúpi aj bojazliví? Je nad slnko jasné, že cieľom aktivít USA na Ukrajine, je spustenie ďalšej vojny. Jej cieľom je, aby sa Európania a najmä slovanské národy navzájom zabíjali a ničili svoje spoločné hodnoty v prospech anglosaskej svetovlády. Aj tomuto chce Rusko zabrániť. Zložme si z očí slepecké okuliare. Začnime sa na svet pozerať vlastnými očami a počúvať pravdu, nie propagandistické smeti. Začnime žiť ako statoční občania.

Takúto príležitosť vyvolať vojnu blízko Ruska si USA nenechajú ujsť, veď USA nemusia vôbec nič robiť, len dávať provokačné vyhlásenia a nechať krvavú Ukrajinskú vládu strieľať do etnických rusov na juhu a východe Ukrajiny a čakať ako dlho sa Rusko vydrží len pozerať,... .
Keď Rusko zasiahne tak USA spustia ešte agresívnejšiu protiruskú mediálnu mašinériu a budú ešte viac ekonomicky škodiť a snažiť sa vtiahnuť do toho aj EÚ. USA zabijú 2 muchy jednou ranou, odnesú si to ekonomiky EÚ a Ruska, ale najviac si to odnesie Ukrajina, ktorú USA len využijú na vojnu proti Rusku a oslabenie ekonomiky EÚ a Ruska.

Pi, 25/04/2014 - 10:33 Obama

a čo tento poloopičiak furt vymýšla je už moc http://marian.hostei.com/sme-pravda/product.php?id=113

nech radšej splní čo nasluboval imigrantom, a čo ho zvolili Hyspánci tie sľuby
USA si trúfnu len na štátiky, kde je najmodernejšia zbraň lopata. Vietnam, Kórea, Lýbia, Irak, Afganistan . . . . . . . . Rus je prisilné ,,kafé" pre nich.

Pi, 25/04/2014 - 10:42 re

Pokial sa europska inteligencia nespamata a nebude sa riadit odkazom Charlesa de Gaullea, jedneho z otcov myslienok o europskom spolocenstve t.j. spolocenstve bez vplyvu Spojenych statov, Ruska a dokonca Britanie, dopadne to s nasou Europou velmi, velmi zle a nie som si isty, ci uz nie je aj tak neskoro. 2.svetova vojna sa skoncila a Americke vojska sa mali stiahnut z Europy, ale europski politici odignorovali fakt, ze v case mieru nema co hladat armada jedneho statu na uzemi ineho statu, samozrejme to suviselo s americkymi investiciami do vojnou znicenej Europy. Studena vojna sa skoncila a NATO mala byt rozpustena, tak ako bola rozpustena koalicia statov Varsavskej zmluvy. Nestalo sa tak, lebo opat, Americania by stratili mandat pobyvat vojenskou pritomnostou na uzemi Europy. Po vytvoreni sucasnych hranic EU, nema NATO vobec ziadny zmysel, ved utok na ktorukolvek krajinu EU by bol utokom na EU, o com nik nemoze vobec zapochybovat. V pripade ak by sa Americania chceli stat spojencami EU, uplne by postacovala zmluva o vzajomnej pomoci. Ale to by mohlo opat znamenat, ze by sa americka armada musela stiahnut z uzemia Europy a preto o rozpusteni NATO nechceli ani pocut. Avsak zmluva s NATO iba absolutne znicila obranyschopnost a tym aj vplyv takmer vsetkych krajin EU. Na zaklade tejto zmluvy a na zaklade vykonstruovaneho ohrozenia, trebars zo strany RUSKA, nas moze americka armada okupovat kedy sa jej to zamanie. Europa stratila moznost rozhodovat o sebe samej. Nasi politici na zaklade moznosti politickej kariery zradzaju a zapredavaju vlastne krajiny, akokeby naivne verili, ze niekto kto je za oceanom a dokaze bez mihnutia oka obetovat zivoty tisicov vojakov vo vlastnych radoch, bude spojencom a mat sucit s obyvatelmi Europy. Tito politici patria pred vojenske sudy. Keby kazda europska krajina bola investovala do spolocnej europskej bezpecnosti namiesto toho co clenskymi prispevkami prispieva do NATO a zaroven navysila vydavky na zbrojenie, stala by sa Europa slobodnou a bezpecnou. Stala by sa rovnocennym partnerom Spojenym Statom aj Rusku. Tak europske krajiny iba upevnuju moc a vplyv Spojenych statov na Europu, ktore nakoniec mozu umyselne vtiahnut Europu do vojny.

Nemám nič proti krajine USA alebo Západu.. ale už je to neskutočné ako neskutočné to USA vyhladáva vojnu a potrbuje tie zbrane predávať ale vždy tu musí nejaký Cirus alisas Cirkus také drísty písať ale neprizná si to .. proste o tebe Cirkus a Les v jednom Najnovší druh americkej infekcie na Slovensku -Cirkus, Les. Na tento zmutovaný vírus nie je sérum. Dá sa zahubiť jedine lopatou po zátylku. Smiech Smiech Smiech Smiech

Pi, 25/04/2014 - 19:48 to david .....

to fakt jsi dal dohromady TY?Anebo jen jsi opsal ?

So, 26/04/2014 - 00:18 to Давид rudy

Chces 3 svetovu?! Budes ju mat!
Moze za to USA? Ano jednoznacne!
USA zacalo 3 svetovu v momente ked dovolilo rusom okupovat Krym!
Keby bol prezidentom niekto iny a nie vykastrovany opicak tak bi sa to nikdy nestalo!Teraz uz zastavit rusa nebude lachke...narastli im ramena i huba.USA porusilo medzinarodne dohody ked nezasiahli vojensky na Kryme...
Viec co to je Mnichovska dohoda a aky mala dopad/dosledky a pokracovanie?! Toto je UPLNE STEJNE!
Hitlerovi nechali cast CSR v tichosti a snahe vyhnut sa vojne...vtedy bol este slaby ,stacilo ho eliminovat a 2 vojna by pravdepodobne nikdy nebola...ale on dostal co chcel co mu prinieslo ohromnu podporu nemeckeho naroda a vohnal pomocou mnichovskej dohody svet do druhej vojny!!!!
A PRESNE TO SA OPAKUJE!
Rus dostal Krym bez vojny...ludia v rusku su nadseny a rozhodne sa na Kryme nezastavia!!!!

So, 26/04/2014 - 05:00 chces 3 svetovu vojnu budes ju mat lol

minister somarin napisal svoj nazor.

So, 26/04/2014 - 11:45 teme

teme ano ja so mto dal dohromady študujem dejepis a zaujímajú ma tieto veci

Cirkus : takéto sračky ako môžeš napísať :d niečo o Mníhovskej dohode alebo čo :D prečítaj si poriadne čo som popísal o vojne Líbia, Afganistan atd... USA jediné čo chce chce položiť Rusko a EU ekonomiku na kolená ale oni samí su v riti .. proste nemám nič proti USA krásna krajina ale ako si nemôžeš priznať že čo robia je choré :D ty tu o nejakom Hitlerovi ideš písať :D kriste pane ty si magor prd vieš do tohoto ale bude sa hádať tak isto s Kosovom čo urobila a použila zakázané bomby

By ma zaujímalo čo Ukrajina uznala Kosovo, ak áno, tak nie je o čom,... kto seje vietor,...
.
pripomenúť dianie okolo Kosova a agresiu NATO:
NATO(hlavne USA) zaútočilo na suverénny štát a počas bombardovania Juhoslávie boli použité zakázané bomby s ochudobneným uránom a zakázané kazetové bomby. Bolo zavraždených tisíce civilistov, zbombardované boli aj školy a nemocnice. Na západe tomu hovorili „humanitárne bombardovanie“.
.
Touto agresiou vojská USA a NATO násilne odtrhli južnú časť Srbska, známu pod názvom Kosovo a Metochia. Vojská USA dodnes okupujú juh Srbska (Kosovo a Metochiu).
.
Ak sa chceš dozvedieť o Kosovskej katastrofe viac pozri si Český dokumentárny film Uloupené Kosovo ktorý je „demokratmi“ na západe cenzurovaný:
youtube.com/watch?v=Fgk0rAF9eD8

a Dalsia vec !!!!!!!!!!!!
Prečo vládnuca trieda v USA tak veľmi nenávidí Ruskú Federáciu, Rusov a hlavne Putina ?
.
Je to preto, že Putin donútil USA nezaútočiť na Sýriu ?
Alebo preto, že Putin donútil Assada odovzdať chemické zbrane?
Alebo preto, že eliminoval armádu gruzínskeho šialenca Michaela Sákašviliho(spojenca USA) a zabezpečil tak mier v Abcházku a Južnom Osetsku ?
.
To všetko podráždilo Američanov (hlavne ich ego, ješitnosť a vieru vo svoju „vyvolenosť“), ale hlavný dôvod prečo USA nenávidia Putina je iný: Putin uznáva a chráni novodobé symboly boja za pravdu a slobodu, symboly boja proti prenasledovaniu a totalite:
.
Edward Snowden
Odhalil svetu čo robí NSA, pred prenasledovaním ušiel do Ruska kde získal azyl. USA požadujú jeho vydanie, hrozí mu trest smrti.
.
Bradley Manning
je väznený v USA (dostal 35 rokov) za prezradenie amerických „zábavných“ metód vraždenia civilistov v Iraku a Afganistane.
.
Julian Assange
je zakladateľ WikiLeaks kde zverejňoval „citlivé“ informácie, dostal mnoho medzinárodných ocenení. USA a Kanada požadujú jeho vydanie, hrozí mu tam trest smrti. Skrýva sa na Ekvádorskom veľvyslanectve v Londýne, kde požiadal Ekvádor o azyl, ale nemá možnosť odísť, pretože veľvyslanectvo je trvalo sledované agentmi USA pripravenými zadržať ho.
.
Títo traja statočný, urobili obrovskú službu ľudstvu a to im USA nikdy neodpustia

So, 26/04/2014 - 20:01 Je velmi zaujimave,

Je velmi zaujimave, david_cerven, ze nikdy ani jedineho slova si nenapisal o "jede" ktory vypustal komunizmus za 38 rokov vo Vychodnej Europe, kde ZSSR a jeho ideologia narobili nenapravytelne skody v rozmyslani ludi. Konieckoncov to vidiet na tvojom rozmyslani... Uprimne nam povedz, bolo tebe/tvojej rodine lepsie za komunizmu? A ked ano, tak kvoli comu, aka bola cena??? Vies, aj keby sa za komunizmu zilo velmi dobre, bola by to len klietka, aj ked zo zlata. A aby sme tu vedeli toho trosku viacej o tvojom rozmyslani, aky mas nazor na invaziu ZSSR do CSSR v r.1968? Popravil/uvaznil by si politikov ktori podpisali tzv.pozivaci list? Vsak prezrad nam tu trosku viacej o sebe, sme ako tak anonymni na internete, nie je sa coho bat. Si clenom alebo sympatizujes s komunistickou stranou SR? Svoj nazor mat mozes ale uvedom si, ze vacsina ludi by v komunizme nemohla vypisovat na rozne fora. Pamatas sa este na to, ze do r.1989 obcania CSSR museli ziadat o DOLOZKY k pasu aby mohli vycestovat len do komunistickej Juhoslavie? A co takto, Jachymov, postrielani ludia na hraniciach este aj s neutralnym Rakuskom? Viem, skoda o tom pisat, tvoja ideologia je uz v DNA.

Ne, 27/04/2014 - 03:20 to les

jeste pripojim kratkou poznamku..... a co tych 40 milionu zavrazdenych lidi v Sovetskom svazu ? A to prosim ve jmenu Komunistickej idei.Tak co je to za zvracene mysleni,ktere bylo v tloukano lidem do hlavy .....ten cerven ...je tu jen jako provokater a manipulator.On je chudak ,clovek co ma spojeny maly mozek s velkym mozkem ....proste pomychana sracka .

Ne, 27/04/2014 - 03:26 to stesti

velka skoda ,ze nas neosvobodili americani v 2.svet.valce ,pliaga komunisticka by nevymyvala mozky lidem v byvalem ceskoslovensku,ale i jinde.

Ne, 27/04/2014 - 05:02 Hej Teme

aj Tebe sa uz otocilo? A les a Cirkus to jedno a to iste hovno

Ne, 27/04/2014 - 07:53 to stesti

mela by si byt konkretnejsi ,vcem se u mne neco otocilo .

Ne, 27/04/2014 - 14:07 to teme

zcela vijnimece musim s tebou souhlasit!
Vyrasta nova generace co bolsevikla nepamatuje,generace ruda a do lava degenevana.Nemam nic proti mladym...ale namisto toho jak jsme mi chodili na dva roky na vojnu by oni meli povinne aspon na par tydnu na kubu nebo n.korea...ad se proboha vzbudi!

Ne, 27/04/2014 - 14:12 to Давид rudy

hodne sraciek si popisal,nebudem ich rozpitvavat(strasne smrdia).Vsak pri tom studiu dejepisu na ZS vam niekde v 5-6tom rocniku snad vysvetlia ze rus bol spojencom Hitlera,ze mali dohodu ako si nas podelia...
Ze zradit vlastnu vlast a armadu zasluzi trest!
A k Mnichovskej dohode sa snad dostanete tiez(len nesmies zas prepadnut!)

Ne, 27/04/2014 - 15:43 mnichovska dohoda

Zástupci čtyř zemí – Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) – se dohodli, že Československo musí do 10. října postoupit pohraniční území obývané Němci (Sudety) Německu

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mnichovsk%C3%A1_dohoda

Ne, 27/04/2014 - 17:26 cirus, teme

ste jedna sprostá banda čo si enviete priznať chybu.. to ču o bolšekikov píšeš starci demetný čo nevedia nič len nejaké drísty ale fakty nič

ťažký bolševik :D oh len sa smejem tupci bez faktov držkajte sa škoda, sa tu hádať boh s vami deti zla

Cirkus : ja nemám nič proti tebe, pravdu povediac je mi ťa strašne lúto,,, vidno nemáš nikoho žiadna rodina zázemie nič ty len komentovať od veci sprostý ako pelno si napíšeš vždy uplne od veci k tomu to škoda, sa tu vyjadrovať ku tebe ty si len nájdi dakoho preboha a začni žiť život už sa ti blíži dôchodok a večne nebudeš len písať aká je Amerika dobra to už bude vážne tretia svetova ty cholerik ahoj

Ne, 27/04/2014 - 22:43 to dejvidko

no vidis jak si se vybarvil,trochu te staci podpichnout a hned je s tebe neuceny clovicek.A ze pry dejepisec a k tomu vystudovany!To co jsi napsal ,je jak od obycejneho prazskeho dlazdice,ktery neumi dobre pocitat,ale staci kdyz ma predkreslene na papirku od sefa ,jak ma pokladat barevne dlazdice.
Apropo:priznej se ,zes ten clanek opsal,cos dal do placu.Neni mozne ,ze pri takove tve inteligeneci jak si se presentoval si mohl vypotit takovy blabol.
PS" jen tak dal.
Vis nejhorsi je ,kdyz zradi clovek svuj vlastni narod.Treba jen s nim opovrhovat.A to iste i s tebou.

doufam ,ze nekandidujes do eu parlamentu .

Ne, 27/04/2014 - 23:05 teme

Tak od veci ako dokazes napísať, svedčí o tvojom smiesnom iq a, že ďaleko si to asi nedotiahol :) neboj Cirkus a 13 jeho nickov ta podporia :) drzkaj sa kamarát a troška sa spamätať

Po, 28/04/2014 - 00:26 to Давид rudy

Cirus je len jeden,netreba mi dalsi nick.Cely cas co som na foru davam dookola navrch abi spravca nicky identifikoval a roztriedil trebars podla IP adres...
Snad bi to pomohlo od schyzofrenie jak tebe tak stastiu nestastemu...vsade vidite cirusa bubbubuuu

Po, 28/04/2014 - 00:05 to teme

nepodcenuj dlazdicov!Tiez som tu pracu robil a poviem ti ze dobry majster kachliar je skutocne poctive remeslo az na hranici s umenim! A bez matematiky a trebars pitagorovej vety sa nezaobide!;-)

Po, 28/04/2014 - 00:12 to teme

nerob si o Давид cervenakovi iluzie...on len objavil to ctlr c a ctlr v
Staci si tie jeho vyplody tak skopirovat dat do vyhladavaca a hned vies odkial co skopiroval...nutno dodat ze kopiroval len casti ktore sa mu hodili k jeho teoriam.Asi skopirujem clanky o ufonoch,Elvisovi ktory zije alebo ine konspiracne HOVADINY a budem ich vydavat rovnako ako dejvidek za fakty.

Po, 28/04/2014 - 02:16 to cirus

ty jses taky jak ten co na vojne se rad vytahoval.....citat a pisat neviem ,ale vam urobim vojnu.....vyberu jen s toho tohle.Pisat vies ,ale cist po nekom co napsal ,tak asi neumis..Ja napsal prazsky Dlazdic a ne kachliar.
Toto prirovnani jsem pouzil proto,aby ctihodny historik dejepisu pochopil ,ze na tak ve;ke myslenky je treba mit vlastni rozum coz u dejvidka se postrada ,jak nas presvedcuje a snazi nam vnutit dojem jak je on chytry.Postavit se pred nej a s chuti si odplivnout .

Po, 28/04/2014 - 07:08 chlapci :ad

Chlapíci vy vážne fetujete? Ukončíme to v radosti, mám troška strach o vás

Po, 28/04/2014 - 14:21 A pribudol nam tu dalsi

A pribudol nam tu dalsi "cerveny"... Debatovat je uplne zbytocne.

Po, 28/04/2014 - 17:59 Debatovat je uplne zbytocne.

Tak sa tvojho "porekadla" drz

Po, 28/04/2014 - 19:57 Debatovat je uplne zbytocne.

Tak sa tvojho "porekadla" drz