118 vlastizradcov(zmrdov) schvalilo EMS (trvaly euroval)...

Obrázok používateľa spartus

"Stoosemnásť poslancov hlasovalo za trvalý euroval napriek tomu, že z tejto zmluvy sa nedá vycúvať, nejde ju zrušiť, akcie v trvalom eurovale nie je možné predať, založiť ani darovať. Stoosemnásť poslancov hlasovalo za trvalý euroval napriek tomu, že nemecký ústavný súd má pochybnosti pri tejto zmluve a požiadal prezidenta, aby zmluvu nepodpísal. On sa vyjadril, že ju podpíše až potom, ako ústavný súd ukončí svoje skúmanie,"

Ahhhh do p**i..

Pi, 22/06/2012 - 17:43 Neviem co ta to trapy, ci SK

Obrázok používateľa L0LUSA

Neviem co ta to trapy, ci SK kasu rozkradnu poslanci/rodinne firmy alebo to vyhodia do EU, nic nezmenis. Len mizive % pride medzi ludi pre "rozvoj" statu.
Inak ma pobavil 1 z 22 navrhov ako sa nahrabat (okrem zdanenie vkladov/vyplaty:) je odvod z nehnutelnosti obci aj statu. Fico on neni kokot, meni to SK pomali na USA kde vsetky obce/mesta/okresy/a neviem co , sa stavaju zavisle na state (hned potom co rocny rozpocet minu na zaplatenie dlhov:)

Pi, 22/06/2012 - 20:26 dlhy - najnovsi trik na holotu.

Ked pozerate STV.sk televizne noviny ci relaciu obcan za dverami a nie ste ignoranti tak viete ze z nasej malej zlatej krajinky sa stava rohozka pre bohacov. Tam je uz zivot vacsiny ludi na urovni Afriky a ked si zasa pozriete Modre z neba ktore uz pozerat nemozete iba ked si predplatite a prispejete financne tym co maju viac nez dost tak holu pravdu vidite aj tam ked nie ste ovsem slepi. Niet co dodat.... niet na to slov. Ano Fico neni kokot iba poslik...

"Ahhh do pici" Uz ani tam nie je bespecne miesto.

So, 23/06/2012 - 12:52 Som zvedavy,ako sa tie kurvy

Obrázok používateľa spartus

Som zvedavy,ako sa tie kurvy budu citit po tom,ked ta "zmluva" neprejde cez nemecky ustavny sud..hyeny skurvene..